ShowBiz

Pas Gigit, tani ‘vjehrra’ uron Dua Lipën për ditëlindje

Dua Lipa ka pranuar një urim edhe nga e ëma e Anwarit.

Dua Lipa dje festoi ditëlindjen e saj të 24-të, dhe urimet për këngëtaren nuk kanë ende të ndalur, shkruan lajmi.net.

Pas Gigit tani edhe ‘vjehrra’ Yolanda ka uruar shqiptaren për ditëlindje, në llogarinë e saj në Instagram nëna e Anwar ka publikuar një foto të birit dhe artistes.

‘Gëzuar ditëlindja e bukura Dua Lipa’ ishte urimi i Yolandës.

Dua dhe Anwar kanë ikur për disa ditë pushimi në një vend bregdetar për të vazhduar festën. /Lajmi.net/.