ShowBiz

Pas lajmit për vdekjen e Safete Mustafës, reagon ashpër këngëtarja

Sahide dhe Safete Mustafën të gjithë në publik i njohin si motrat Mustafa.

Që të dyja, karrierën muzikore e kanë zhvilluar bashkë, me shumë projekte, dasma e ahengje të tjera familjare, shkruan lajmi.net.

Meqenëse janë fytyra publike, ato në shumë raste atakohen nga thashethemet dhe lajmet e rrejshme.

Kështu ka ndodhur edhe së fundi, ku në një portal ka qarkulluar lajmi për vdekjen e Safete Mustafës, kjo e fundit ka reaguar ashpër.

Në reagimin e saj, Safetja ka njoftuar fansat se është shëndoshë e mirë, por ky është thashethem nga persona të pandërgjegjshëm. /Lajmi.net/