Sport

Paulo Dybala pyetet për të ardhmen, befasuese është përgjigjia e tij

Paulo Dybala po insiston se është i lumtur te Juventus.
Paulo Dybala nuk kishte një start të mirë te Juventus, pasi Maxi Allegri filloi ta lë në stol.

Sulmuesi argjentinas ka thënë se ai ndihet mirë te ‘Zonja e Vjetër’ dhe nuk po mendon për afatin e transferimeve.

“Nuk jam duke menduar për afatin e transferimeve”, ka thënë fillimisht Dybala për ‘Daily Mirror’, përcjell “lajmi.net”.

Tani jam i lumtur te Juventus dhe jam i fokusuar për t’i fituar të gjithë titujt këtu.

Paulo Dybala është cak i Real Madridit dhe Barcelonës, andaj vera e vitit 2019, do ta sqaroj të ardhmen e tij. /Lajmi.net/