ShowBiz

Për të parën herë, Dua Lipa koncert në këtë vend

Dua Lipa e entuziazmuar për koncertin e radhës.

Dua Lipa pa asnjë dyshim është një nga këngëtaret më të dashura në botë dhe ky fakt bën krenar miliona shqiptar mbarë botën, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka arritur edhe një sukses në karrierën e saj si këngëtare ku për herë të parë do të performoj në Indi saktësisht në Mumbai dhe për këtë gjë është shumë e lumtur.

Në postimin e ndarë në Instagram Dua thotë se kjo është paraqitja e parë në Indi dhe ndihet shumë e lumtur për këtë, e këtë festival e bën edhe më speciale ndarja e skenës bashkë me Katy Perryn. /Lajmi.net/