ShowBiz

Përmbahuni, Beyonce tregon trupin bombastik(Foto)

Beyonce edhe pse nënë e tre fëmijëve dhe jo shumë kohë larg nga lindja duket shumë e bukur dhe seksi.

Në fotografinë e postuar së fundi ajo po duket shumë seksi dhe në formë, shkruan Indeksonline.

Veshur me pantallona ngjyrë vishnje ajo godet me pamjen dhe trupin seksi./Indeksonline/

the authorE B