ShowBiz

Plagoset e dashura e reperit të njohur në një përleshje me armë

Në konfliktin e tij, reperi rezikon jetën e të dashurës.

Gjatë një shkëmbimi me armë zjarri, është plagosur e dashura e reperit të famshëm dhe një person tjetër ka vdekur, shkruan TMZ, transmeton lajmi.net.

Mediat e huaja kanë bërë të ditur se e dashura e reperit Youngboy, u plagos gjatë një shkëmbimi me armë zjarri jashtë resorit ‘Trump International Beach’.

Sipas njoftimit të policisë thuhet, se të shtënat kanë ndodhur rreth orës 13:30, të dielën.

Thuhet se nga ky rast ka ndërruar jetë një punonjës i një lokali, ndërkaq një 19-vjeçare ka mbetur e plagosur dhe gjendja e saj akoma nuk dihet.

Mediat raportojnë se e plagosura është e dashura e reperit Youngboy. Ndërkohë që mësohet se personi që qëlloi është pikasur dhe më pas është vrarë nga truprojet e këngëtarit. /Lajmi.net/