Fun

Po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses

Ky është momenti qesharak kur një dhëndër e gjuajti për toke nusen e tij, përderisa po tentonte t’ia përplaste tortën në fytyrë.

Në fillim të videos, çifti shihet duke e prerë tortën e dasmës.

Sapo të marrin nga një copë, ata dalin përballë njëri-tjetrit dhe përgatiten për përplasjen e tortës, transmeton Gazeta Express.

Por dhëndri godet më fort se që duhet, duke e rrëzuar nusen e tij para mysafirëve.

the authorBurbuqe Metolli