Aktuale

Presidenti homazhe para trupit të ish-kryeministrit të Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është i fundit që ka bërë homazhe para trupit të ish-kryeministrit të Kosovës Bajram Rexhepi.

Ai është nënshkruar në librin e ngushëllimeve dhe ka ngushëlluar familjarët e Rexhepit.

Bajram Rexhepi do të varroset sot në vendlindjen e tij në Mitrovicë./KosovaPress/