Aktuale

Prizren, goditet me veturë një fëmijë

Dje në rrugën “Jusuf Balaj” në Prizren, një person i gjinisë mashkullore me veturën e tij ka goditur aksidentalisht këmbësorin fëmijë (djalë). Si pasoj e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti eshte dërguar për tretman mjekësor.

“Pas marrjes se ndihmës se pare viktima është  liruar ne shtëpi”- njofton policia./Gazeta Express