Aktuale

Prizren: Po manipulonte me rrjetin elektrik, dërgohet në spital pasi ra në kontakt me rrymën

Viktima mashkull është dërguar në spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti derisa ishte duke manipuluar me rrjetin elektrik me të dyshuarin mashkull nga pakujdesia ka rënë në kontakt me rrymën, transmeton Indeksonline.

Ndryshe i dyshuari në fjalë është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Indeksonline/

the authorE B