Aktuale

Prizrenasi godet me veturë dy vajza

Një burrë nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë me veturë ka goditur dy këmbësore në Prizren.
Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:30 në rrugën ‘Zahir Pajaziti’.

Policia njofton se viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit.