ShowBiz

Provokim i ‘rëndë’ nga Ledina, gjoksi i del jashtë (Foto)

Ledina Çelo nuk po e ndien moshën.

Ka ardhur me një foto tejet joshëse dhe provokative, shkruan Indeksonline.

Nuk ka hezituar që këto imazhe t’i ndajë edhe me miqtë e saj në Instagram.

Në foksu të kësaj fotoje është gjoksi i Ledinës i cili me apo pa dashje pothuajse sa nuk i ka dalë jasht./Indeksonline/