ShowBiz

Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon ‘Këngën Magjike’

Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka ndjekur nga shtëpia natën e parë të ‘Këngës Magjike’ në shoqërinë e vajzës së saj Ajkës.

Ajo ka postuar në rrjetet socioale video nga performancat e saj të preferuara ku mes tyre ishte dhe ajo e Kejsi Tolës.

Veç interpretimit mbresëlënës së Kejsit, do ju ëmbëlsojë zemrën dhe zëri i vogëlushes Ajka./Gazeta Express/

View this post on Instagram

Omg zeri i ajkes te dua @xhensilamyrtezaj

A post shared by xhensilamyrtezaj (@xhensilamyrtezaajjj) on

the authorBurbuqe Metolli