ShowBiz

Qëndresa publikon foton me fustanin që çdo femër do të dëshironte ta veshte (Foto)

Qëndresa është gruaja e moderatorit të njohur kosovar, Labinot Gashit.

Tashmë edhe ajo është bërë e njohur dhe ka një numër të madh ndjekësish ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet.

Dasma e saj dhe e Labit bëri buj të madhe për shkakë të madhështisë që kishte.

Qëndresa sonte ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një fustan tejet të bukur dhe elegantë.

cila femër s’do të donte të veshte një fustan të tillë…/ORAinfo

the authorE B