Aktuale

Qytetari nga Deçani lyen veten me benzinë dhe tenton të vetëdigjet

Një person me probleme psikike ka ushtruar dhunë psikike dhe frikësim ndaj familjarëve.

I njëjti kishte lagur tërë trupin me benzinë duke tentuar të vetë –digjet, njofton Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje .

Rasti ka ndodhur në Deçan, mbrëmjen e djeshme.