Aktuale

Ramush Haradinaj niset për Kosovë (FOTO)

Menjëherë pas vendimit të Gjykatës së Colmarit për lirimin e kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj, konsulli i Kosovës në Francë, Edon Cana ka publikuar një fotografi, transmeton “Zeri.info”.

Në këtë fotografi, shihet Haradinaj së bashku me avokaten e tij si dhe Canan.

Cana në mbishkrimin e kësaj fotografie ka shkruar “Në Liri rrugës për në Shpi”. /ZËRI/