Aktuale

Rasti Kumanova, sot flasin familjarët dhe organizatat e dala nga lufta e UÇK-së

Organizatat e dala nga lufta e UÇK-së dhe familjarët e të vrarëve dhe të arrestuarve në rastin Kumanova do të mbajnë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në lokalet e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, selia qendrore në Prishtinë, duke filluar nga ora 12:00./KosovaPress/