ShowBiz

Reja e Shyhretes, ‘ҫmend’ burrin e saj me dukjen e fundit…Shikoni reagimin e tij…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, ku bën postime të shumta.

Sonte ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me burrin e saj Kushtrimin, ku të dy po duken shumë elegantë, por padyshim që vëmendja është tek Learta dhe bukuria e saj.

Në foton në fjalë ajo po duket si një kukull, madje siҫ duket e ka mahnitur edhe burrin e saj, e kjo mund të vërehet nga mimikat e fytyrës së tij…/Ora Info

the authorE B