ShowBiz

Reperi ia thyen xhamat Lamborghin-it në skenë

Ngjarje që nuk është parë asnjëherë në ndonjë performancë, ka ndodhur sot në Brit Awards 2018 në Britani.
Reperi Kendrick Lamar ka performuar mbi një veturë e tipit “Lamborghini”. Por, nuk është këtu lajmi.

Gjatë performancës, personi që gjendej afër veturës super të shtrenjtë, ka goditur me një shkop xhamat e Lambo-s, shkruan Indeksonline.

Kjo ka fasionuar të pranishmit në sallë si dhe vet prezantuesit. Ata nuk e besonin se me të vërtetë Kendrick ia ka bërë këtë një veture të tillë.

Megjithatë, Kendrick njihet për veçantinë e tij në skenë