Sport

Rikthehet Undertaker

Legjendari Undertaker mund të rikthehet në WWE për të kërkuar hakmarrjen për shkak të vjedhjes së lëvizjeve të tij nga ylli i ardhshëm.

Elias Samson është njëri nga talentët e ri më premtues në listën e kompanisë, transmeton portali arbresh.info. Por, ai mund të jetë telashe të mëdha me “Njeriun e Vdekur” pasi ka shfrytëzuar manovrën e tij ikonike këtë javë në ‘Monday Night Raw’.

Të paktën kështu beson ish kampioni Bubbay Ray Dudley.

“I rrokullisa sytë njëherë në Raw dhe mora të nesërmen një thirrje nga ‘Njeriu i Vdekur’. Elias është në telashe të mëdha”, ka shkruar ai në rrjetin social Twitter.

Bubba Ray Dudley është mundës profesional amerikan i njohur si ikona e WWE-së./arbresh.info/