ShowBiz

Rita mendon edhe për vete, ja ku është duke pushuar

Këngëtrja Rita Ora këto ditë lansoi projektin e saj më të ri.

“For You” titullohet projekti i saj i fundit, këngë të cilën ajo e promovoi këto ditë, po ashtu ishte e pranishme në premierën e filmit “Fifty Shades Freed”, shkruan lajmi.net.

Meqenëse këto ditë ka qenë shumë e angazhuar me intervista dhe performanca live, ajo ka vendosur të pushojë për disa ditë.

Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes të cilave ka treguar se ku po pushon.

Rita Ora do të jetë pjesë e koncertit që organizohet në Prishtinë me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. /Lajmi.net/