ShowBiz

Rita Ora shkëlqen në të bardhë në performancën në Mançester (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka nisur serinë e performancave të saj.

Bukuroshja shqiptare ka performuar në Manchester Arena para publikut britanik.

Rita u shfaq në taka të larta dhe në veshje të bardhë duek treguar linjat trupore.

Rita Ora protagoniste në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve “MTV Europe Music Awards 2017” ku ajo ishte nikoqire. (Getty Images)
Me flokë të kapura, ajo ka shkëlqyer, vetëm një natë pas ceremonisë së MTV European Music Awards.

Rita shkëlqeu në MTV Ema duke mahnitur jo vetëm me dukjen e saj e performancën, por edhe me paraqitjen.

Rita Ora ndryshe publikoi tri këngë në një periudhë të shkurtër kohore, të tria që u pritën mirë nga publiku.

Këngëtarja është e vetme që ka arritur të jetë në Top 30 me tri këngë. /Telegrafi/

the authorE B