ShowBiz

Robert Berishën e zë gjumi në aeroportin e Kopenhagës

Artistët tanë janë vazhdimisht të angazhuar me udhëtime në vende të ndryshme të botës.

Njëri prej tyre është edhe Robert Berisha, të cilin shumë shpesh e shohim në udhëtime, shkruan lajmi.net.

Natyrisht, që këto udhëtime ndikojnë që ata të lodhën dhe nganjëherë që i zë gjumi edhe duke pritur në aeroport.

Kështu i ka ndodhur së fundi Robertit, atij ia kanë bërë një foto derisa ishte në gjumë, duke pritur linjën e tij të fluturimit nga Kopenhaga për në Cyrih.

“Për ditëlindje” titullohet projekti i fundit nga Roberti, publikuar një muaj më parë.