Sport

Ronaldo me fjalë të mëdha pas kalimit në finale

Cristiano Roanldo është shumë i lumtur që do të luan me Real Madridin një tjetër finale të Ligës së Kampionëve.

Por, portugezi insistoi se fillimisht `objektiv i tyre është titulli i La Ligas, e më pas do të mendojnë edhe për finalen e Ligës së Kampionëve.

“Jam shumë, shumë i lumtur. Ne luajtëm më mirë dhe e merituam finalen”, tha fillimisht Ronaldo.“Titulli i 12?

Fillimisht duhet të fitojmë La Ligan, e pastaj të shpresojmë se do të triumfojmë edhe në Cardiff”.