ShowBiz

Sa elegante vjen Bebe Rexha (Foto)

Bebe Rexha është shfaqur sërish.

Kësaj radhe bukuroshja me prejardhe shqiptare, ka mahnitur me pamjen elegante, shkruan Indeksonline.

Bebe shihet me një fustan të zi dhe taka të zeza të larta.

Në prapavijë të saj vijon një pamje e mrekullueshme e detit. Sa duket kjo ka qenë mënyra më e mirë për të shfaqur linjat e saja./Indeksonline/

the authorE B