ShowBiz

Sabri Fejzullahu së shpejti do ta publikojë një baladë të fuqishme

Është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.
Bëhet fjalë për Sabri Fejzullahun, i cili vazhdon të jetë shumë aktiv në skenë tonë.

Edhe pse i angazhuar me dasma dhe mbrëmje të ndryshme muzikore, këngëtari ka arritur ta përfundojë edhe një projekt të ri muzikor.

Ai për Gazetën Express ka treguar, se në fund të shtatorit do ta publikojë këngën ‘Shihemi’.

‘Në fund të shtatorit do ta publikojë këngën time më të re ‘Shihemi’, e cila është balad. Xhirimet janë përfunduar por po pres edhe pak’, ka thënë Fejzullahu për Gazetën Express.

Rikujtojmë se këngëtari është duke e shijuar suksesin e këngës ‘Albanese moj’, të cilën e ka publikuar para disa jave. /GazetaExpress/.

the authorE B