Sport

Sadiku kërcënon Italinë

Armando Sadiku është gati për Italinë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka bërë të ditur se janë gati për Italinë, teksa beson se Shqipëria mund të marrë rezultat pozitiv.

“Ne jetojmë për këto raste si ajo kundër Italisë nesër – me energji, përkushtim dhe përqendrim, loja do të jetë e jona!”, ka shkruar ai në Facebook. /Express/