ShowBiz

Shfaqet në publik Angelina Jolie, shikojeni sa bukur duket

Pasi festoi ditëlindjen e nëntë të binjakëve të saj, Angelina Jolie duket se është në formë të mirë dhe i është kthyer apetiti.

Jolie u fotografua duke lëpirë lëpirëse shumëngjyrëshe, përderisa ishte ulur pranë fëmijëve të saj të mërkurën mbrëma.

42-vjeçarja fituese e Oskarit dukej mjaft e relaksuar dhe në formë të mirë, përderisa po shijonte sheqerkën me fëmijët e saj duke shikuar edhe një paradë elektrike, transmeton Gazeta Express.

Pas lajmeve se ajo është në gjendje të rëndë, Jolie duket shumë mirë dhe e bukur si gjithmonë.

the authorE B