ShowBiz

Shikoni sa bukur duket në bikini Beatrix Ramosaj (Foto)

Beatrix Ramosaj ditë më parë publikoi projektin e saj më të ri muzikor.

Tani, këngëtarja e njohur duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline.

Ajo ka pozuar në bikini ku padyshim duket shumë seksi.

‘Lëvizjet’ e saj të fundit dhe skenat provokative duket se kanë nisur me hov nga ana e saj. Ajo nuk po nguron të tregojë edhe më shumë se që duhet./Indeksonline/

the authorE B