ShowBiz

Shkurte Fejza si një 20 vjeçare me veshje sportive, s’e keni parë akoma sa i shkojnë flokët e lidhura

Shkurte Fejza si një 20 vjeçare me veshje sportive, s’e keni parë akoma sa i shkojnë flokët e lidhura
Autori: Lajmi.net Entertainment, ShowBiz9:51, 21 February 2018

Këngëtarja Shkute Fejza aktualisht gjendet në Australi.

Atje ka shkuar për punë dhe gjendet bashkë me burrin dhe vajzën e tyre Gresën, shkruan lajmi.net

Përveç angazhimeve sa i përket turneut, Shkurte Fejza po shijon çdo moment të ditëve të nxehta atje.Madje në një foto të publikuar nga Gresa ajo duket si një 20 vjeçare pranë bashkëshortit.

Detaji që bie në sy janë flokët e lidhura, stil me të cilin nuk e kemi parë asnjëherë atë, mirëpo i shkojnë shumë.