ShowBiz

Shtëpia ku po jetojnë Beyonce e Jay Z, thjeshtë fantazi (Foto)

Jay Z dhe Beyonce po jetojnë në një shtëpi me qera në kohën kur po bëjnë gati shtëpinë e tyre luksoze.

Çifti i famshëm me tre fëmijët e tyre po jetojnë në një shtëpi përrallore në Malibu.

Shtëpia llogaritet si një nga luksozet në Amerikë dhe se qiraja e saj jozyrtarisht mësohet se është 400 mijë dollarë në muaj. /Indeksonline/

the authorE B