ShowBiz

Si e imitoj Nicki Minaj këngëtaren Zanfina Ismaili (Foto)

Zanfina Ismaili bënë shpesh këngë e videoklipe, por të gjithë e mbajnë në mend paraqitjen e veçantë e interesante në videon e këngës me titull “Evry Night”, që bëri shumë përshtypje.

Zanfina në këtë videoklip ka pamje prej kukulle dhe në një skenë shfaqet me flokë shumë të gjatë, madje përtej normales.

Kjo skenë e ka bërë diferencen dhe stili është komentuar si gjetje origjinale. Vite më pas, diçka të tillë ka bërë edhe reperja me famë botërore Nicki Minaj.

Në një nga klipet e fundit, Nicki ka vënë paruke me gjatësi indentike, shkruan “Kosovarja”.

A mund të jetë kopje?/Kosovarja/

the authorE B