ShowBiz

Sinani në foto me “mrekullinë e Zotit” (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar Sinan Hoxha ka postuar foton më të ëmbël të tij.

Ai shfaqet më Ansin e vogël në krahë dhe më i lumtur se kurrë. Sa më tepër kalon koha aq më tepër vogëlushi i ngjan të atit. Ndërkohë përveç fotos së publikuar Sinani ka shkruar: “Mrekulli e Zotit”, duke iu referuar vogëlushit të tij dhe bashkëshortes Andrra.