Sport

Koha për Zidanin e ri

Real Madridi ka vendosur që t’ia jap një mundësi Enzo Zidanit Mediat spanjolle, AS dhe MARCA, kanë bërë të ditur...

Sport

Pepe rikthehet në stërvitje

Pepe është rikthyer në stërvitje Qendërmbrojtësi i Portugalisë, Pepe, duke se ka lënë anash lëndimin që pësoi ditë më parë...

Sport

Low “bombardon” Mustafin

Selektori i Gjermanisë, Joachim Low ka kritikuar mbrojtësin shqiptar Shkodran Mustafi për golin e dytë të pësuar ndaj Francës në...

Sport

Griezmann, ylli i Euro 2016

Antoine Griezmann padyshim që është lojtari më i mirë i Euro 2016. Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, sërish ka...

1 1,066 1,067 1,068 1,100
Page 1067 of 1100