Sulmohet nga babai dhe vëllai

Një person në Podujevë ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit të njëjtit janë liruar në procedurë të rregullt./KosovaPress/