Aktuale

Sulmon fizikisht bashkëshorten

Një mashkull është intervistuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij, e ka sulmuar fizikisht dhe i ka shkaktuar lëndime te lehta trupore.

Policia njofton se viktimës ju është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër te prokurorit pas intervistës lirohet në procedurë të rregullt.