Fun

Takohet me shefin e saj të ri për herë të parë, ky i fundit bën një gjest të çuditshëm

Takimi i kësaj vajze me shefin e ri nuk ka qenë vetëm punë nervash, por edhe më keq.

Këso lloj takimesh zakonisht përcjellen me siklet dhe nervozë, për këtë vajzë ka qenë më ndryshe.

Derisa pas takimit të parë me shefin e ri të gjithë pyesin njëri-tjetrin për karakteristikat e tij rreth punës dhe profesionit, shefi i ri i Lauras kishte zgjedhur mënyrën më ekstreme për të flirtuar – duke i dërguar asaj foto nudo, përcjell lajmi.net

Ai i kishte dërguar vajzës 21 vjeçare foto mjaftë intime dhe e habitur nga gjesti i tij, ka reaguar në rrjetet sociale.

“Nëse ju mendoni se dita juaj është duke shkuar keq, imagjinoni sikur keni takuar shefin e ri për herë të parë dhe ai ju dërgon foto nudo”, ka shkruar ajo në Twitter.

Postimi i saj është shpërndarë edhe në Facebook, ku është pëlqyer më shumë se 128,000 herë./lajmi.net