ShowBiz

Tayna e quan vetën peshk të madh

Tayna akoma është në pushime dhe po argëtohet pafund.
Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala si destinacion të pushimeve ka zgjedhur Tajlandën, shkruan lajmi.net.

E sot, në InstaStory ka publikuar një video me një numër të madh peshqish teksa thotë se po e ndjekin atë.

“Pe njekin peshkun e madh dmth”, është mbishkrimi që ia ka vënë videos.

Tayna është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Kce”, ku ka përfshirë edhe frazën e famshme “A ban me fol”. /Lajmi.net/