ShowBiz

Tayna provokon nga dhoma e gjumit

Tayna i ka provokuar ndjekësit e saj.

Reperja Tayna mbrëmë ka performuar në Ulqin. Nga atje ka publikuar imazhe të ndryshme, qoftë nga performanca magjike ashtu edhe nga ato provokativet të realizuar në dhomë të gjumit.

Rep-artistja është shfaqur e veshur në mënyrë tejet provokative dhe nuk ka pasur se si të mos e marrë vëmendjen e të gjithëve.