Aktuale

Tenton të fus Marihuanë në burg

Një person është arrestuar në rajonin e Pejës, pasi ai ka tentuar t’i dërgojë vllaut të tij në burg 2.7 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit “ Marihuanë”.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të Prokurorit është dërguar në mbajtje./KP