Aktuale

Therje me thikë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë-thikë viktimën.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/