Aktuale

Thika, shkop bejsbolli e gozhdë, tre persona masakrojnë të riun në Sarandë

Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me sherrin e një nate më parë në Sarandë ku dy persona u dërguan me urgjencë në spital për shkak të dëmtimeve të rëndë.

Alban Baxheri është një ndër 4 shtetasit e përfshirë në konflikt dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Janinës për shkak të plagëve që ka marrë.

Sipas raportimeve të para mësohet se ai ëshët qëlluar dhe dhunuar nga 3 shtëtas. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23 :00 në një rrugicë mes pallatëve në Sarandë.

Në këtë ngjarje janë përdorur mjetë të rrezikshme si thikë, shkop bejsbolli, doreza hekuri e gozhdë.

the authorE B