Aktuale

Tragjedi në Shtërpcë: Babai mbyt njërën dhe plagos foshnjën tjetër

Babai i binjakëve dy muajsh ka vrarë njërin fëmijë dhe ka plagosur rëndë tjetrin, pas së cilës është arrestuar bëjnë të ditur mediat serbe duke cituar RTK 2.

Sipas agjencisë Tanjug tragjedia ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00.

Foshnja e cila është goditur me thikë në qafë ka vdekur rrugës nga Shtërpca deri në Graçanicë.