ShowBiz

Urimi i Miriam Canit do ju bëj të nisni ditën më ëmbël!

E bukur, elegante dhe e paqtë këngëtarja Miriam Cani ka zgjedhur një pozë të tillë për t’u uruar një ditë të mbarë ndjekësve të saj në rrjete sociale.

Foto e publikuar prej saj duket se është shkëputur nga projekti i ri muzikor që Miriam do të publikojë në pak kohë duke shënuar kështu rikthimin e saj në muzikës, pas një periudhe mungese për shkak të lindjes së vajzës së saj Ameli./Gazeta Express/

the authorE B