Aktuale

Veliu: Lidhjes për Podujevën ju bashkua kryetari i nëndegës së PDK-së

Kryetari aktual i komunës së Podujevës, Agim Veliu ka treguar se sot lidhjes për këtë qytet nga LDK ju ka bashkuar kryetari i nëndegës së Partisë Demokratike të Kosovës, Ismet Halimi.

Veliu i ka uruar mirëseardhje dhe e ka ftuar që të jap kontribut në fitoren e LDK-së, transmeton Indeksonline.

Postimi i tij i plotë:

Sot #LidhjesPërPodujevën iu bashkua Ismet Halimi, kryetar i deritashëm i nëndegës së PDK-së për fshatin Dumnicë.

I uroj mirëseardhje dhe e ftoj që nga sot të fillojë të jap kontribut në fitoren tonë të madhe.

#LDK47

the authorE B