Aktuale

Veseli i paralajmëron deputetët

Kryetari Kadri Veseli në hapje të seancë u ka thënë deputetëve se duhet ta dini se nëse marrëveshja për demarkacionin nuk kalon, ajo nuk ka të drejtë të kthehet më në Kuvend, edhe për 10 ditë të tjera.

Veseli ka thënë duhet ta din që të gjithë se sa i rëndësishëm është ky votim për qytetarët dhe liberalizmin e vizave

Në sallë janë 93 deputetët, ata të Lëvizjes Vetëvendosje i janë bashkuar seancës pak minuta më parë./GazetaBlic/

the authorE B