Aktuale

Vetëvritet një person në Gjilan

Një person në shtëpinë e tij është gjetur i pajetë në Gjilan. Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë, një gëzhojë dhe katër fishekë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është liruar familjarëve për ceremoni mortore./KosovaPress/