Aktuale

Vidhet Golf-i në Prishtinë

Një person ka raportuar në Polici se mbrëmë natën i është vjedhur vetura e tij e markës Golf III.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën “George  Bush”, në Prishtinë ku njësitë e Policië gjatë  patrullimit kanë arritur ta gjejnë veturën e vjedhur si dhe kanë arrestuar të dyshuarin, i  cili me urdhër të prokurorit është dërguar në m53bajtje./KP