ShowBiz

Vig Poppa paralajmëron këngën e re me Ledrin, ja kur publikohet (Foto)

Një super duet po vjen nesër.

Vig Poppa dhe Ledri Vula të martën do të sjellin këngën e re “Mashalla”.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Vigg Poppa, nëpërmjet një postimi në Instagram.

Duke mos zbuluar shumë detaje të këtij projekti, Vig ka thënë se kënga do të del në kanalin e tij zyrtar në YouTube.

@ledrivula & me did some damage.. Tmarten be ready,pe lshojm!!!

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

the authorE B