Aktuale

Vjedhje në një banesë në Prishtinë

Policia njofton se një person, banor i Prishtinës ka njoftuar në Polici se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në banesën e tij dhe prej aty kanë vjedhur stoli ari, para të gatshme etj.

Njësitet policore i janë përgjigjur rastit dhe janë duke kryer hetime intensive./KosovaPress/